Oslo og Akershus

Kontakt oss!til toppen

Vil du komme i kontakt med oss kan du sende en e-post til:

oslo.akershus@barnekreftforeningen.no

Styret 2017/2018til toppen

 

Styreleder: Jostein Sæter.

E-post:jostein.saeter@lexit.no  Telefon: 90206948.

Adresse: Geminiveien 42, 2165 Hvam.

 

Nestleder: Anna Starberg.

E-post: anna.starberg@vikenfiber.no  Telefon: 45102153.

Adresse: Solveien 22A, 1177 Oslo.

 

Kasserer: Hilde Cecilie Schultz.

E-post: hilde.schultz@gmail.com  Telefon: 91522236.

Adresse: Etterstadsletta 45A, 0660 Oslo.

 

Sekretær: Gry Ellingsgard.

E-post: andersengry1@gmail.com Telefon: 98406453.

Bjerkeveien 29, 1350 Lommedalen.

 

Styremedlem: Ståle Hestdal.

E-post: staale.hestdal@hotmail.com  Telefon: 91517758.

Adresse: Linjeveien 3C, 1084 Oslo.

 

Styremedlem: Else Karethe Hornseth.

E-post: ehornseth@online.no  Telefon: 99228680

Adresse: Velveien 1, 1482 Nittedal.

Styremedlem: Leif Erling Krohn.

E-post: leif.erling.krohn@spk.no  Telefon: 90040756.

Adresse: Huldrefaret 17, 1413 Tårnåsen.

 

Styremedlem/Mistetkontakt: Janne Sjøtner.

E-post: jasjotner@gmail.com  Telefon: 90170911.

Styremedlem: Erlend Sars-Olsen

E-post: esarsolsen@hotmail.com Telefon: 90785220.

Østre Onsrud 9, 2056 Algarheim.

Varamedlem: Torunn Midtseim Myhre

E-post: torunnmi@gmail.com Telefon: 90686722.

Adresse: Idunsvei 2, 1472 Fjellhamar

 

Varamedlem: Sunniva Hermine Løkke.

E-post: sunniva.lokke@gmail.com Telefon: 91754128.

VALGKOMITEEN:

Leder: Gunnar Prøis.

E-post: gunprois@gmail.com  Telefon: 97772339.

Adresse: Tærudstien 109, 2020 Skedsmokorset.

 

Medlem: Bodil Mørk Lillehol. 


Medlem: Lasse Heimdal.

E-post: lasse@norskfriluftsliv.no  Telefon: 95151194

Adresse: Munkerudåsen 30A, 1165 Oslo

 

Vår adresse er:

Barnekreftforeningen Oslo og Akershus

c/o Jostein Sæter

Adresse: Geminiveien 42, 2165 Hvam.

Telefon:90206948 .

Org.nr: 980643433.

Del:

Besøksadressetil toppen

Øvre Vollgate 11
0158 Oslo

(919) 02099

Postadressetil toppen

Postboks 78, Sentrum
0101 Oslo

Informasjontil toppen

Org nr. 985 550 999
Gavekonto 7058 09 33333
BIC (Swift) DNBANOKKXXX
IBAN NO94 7058 0933 333

Innsamlingskontrollen
Innsamlingskontrollen
Utviklet av Imaker as