Vestfold

Leder og seneffektkontakt til toppen

Tom Rune Orerød
Raveien 418, 3241 Sandefjord
456 03 242 
tomrune@hotmail.no

Nestleder, sykehuskontakt og mistetkontakttil toppen

Mette Hirschel-Haag Johansen 
Briskeveien 4, 3258 Larvik
959 45 350 
mette.hh.johansen@gmail.com


Kasserertil toppen

Per Øivind Johansen 
Briskeveien 4, 3258 Larvik
906 72 933 
per.johansen@transtech.no

Sekretær og nettredaktørtil toppen

Espen Thorbjørnsen
Frydenlund 57a, 3238 Sandefjord
Mob.: 953 00 374
espen@vestcap.no 


Styremedlem og sykehuskontakttil toppen

Terje Alfredsen
Nyrønningen 1a, 3153 Tolvsrød
415 71 567 
terje.alfredsen@me.com

Styremedlem og sykehuskontakttil toppen

Chris Rosseland 
Leikvollgata 75, 3208 Sandefjor

Mob.: 957 65 134

xx@xx.com


Styremedlem og foreldrekontaktkoordinatortil toppen

Julia vo Hoff Markgren
Sprintveien 22a, 3223 Sandefjord
930 59 982 
julia.vo.hoff@sandefjordbredband.net

Varamedlemtil toppen

Bitte Ovesen
Stafettveien 5b, 3224 Sandefjord
976 685 57 
bitteovesen@gmail.com


Varamedlemtil toppen

Charlotte Eikeland Larsen 
Dags vei 9, 3150 Tolvsrød 
934 06 407
charlotte_e_larsen@hotmail.com

Varamedlemtil toppen

Thale Poppe-Holmdal
Odins vei 10, 3128 Nøtterøy
922 43 432
thale@sf-nett.no

Del:

Besøksadressetil toppen

Øvre Vollgate 11
0158 Oslo

(919) 02099

Postadressetil toppen

Postboks 78, Sentrum
0101 Oslo

Informasjontil toppen

Org nr. 985 550 999
Gavekonto 7058 09 33333
BIC (Swift) DNBANOKKXXX
IBAN NO94 7058 0933 333

Innsamlingskontrollen
Innsamlingskontrollen
Utviklet av Imaker as